O IT PROUD

Ako sme začali…

Za vznikom bol jednoduchý nápad

Dovoľte mi začať prezentáciu nápadom, ktorý stojí za vznikom našej spoločnosti. Sme komunita developerov a administrátorov, ktorí vedia, že IT už nie je iba oddelením v danej spoločnosti. Súčasná digitálna éra si vyžaduje, aby bol business online kedykoľvek a kdekoľvek a práve z toho dôvodu sa IT stáva absolútnym motorom obchodu.

Každý generálny riaditeľ a riaditeľ IT bude musieť byť odborník v oblasti IT, keďže business funguje v rôznych oblastiach, ktoré sa neustále menia a vyvíjajú. Ľudia vo vedúcich pozíciách ich budú musieť chápať, aby ich dokázali riadiť a ďalej rozvíjať. Pokiaľ v týchto kľúčových pozíciách nebudú tí správni odborníci, tak fungovanie jednotlivých oddelení bude veľmi chaotické a zároveň netechnickí ľudia nemajú tú schopnosť dosadiť tých správnych technikov na správne pozície.

Tu vstupujeme do hry MY

IT PROUD

Iba technici odporúčajú technikov, aby sme zabezpečili tých správnych ľudí, ktorých obchod práve potrebuje. Práve to dáva možnosť technikom, aby sa záľuba skĺbila s profesiou. Vyzdvihujeme tých, ktorí vedia, že zlepšovanie dennej práce automatizáciou je dôležitejšie ako iba vykonávanie dennej práce.

Napíšte nám!

A my už zariadime zvyšok

8 + 6 =